Zymo Research Corporation

Zymo Research Corporation

Pasiteirauti

Klausimas

Turite klausimų? Prašome užpildyti formą žemiau ir mes su Jumis susisieksime kiek įmanoma skubiau.

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Privatumo ir slapukų politika Privalomas laukas
Kodas:
000225
Šūkis:
The beauty of science is to make things simple
Nuoroda į partnerio svetainę:
Reagentai:
DNR ir RNR gryninimo rinkiniai, Metilinimo rinkiniai, mėginio konservavimas, mikrobiomos standartai, DNR bibliotekų paruošimo rinkiniai
Teikiamos paslaugos:
NKS sekoskaita ir bioinformatika, Mikrobiomos sekoskaita, RNR sekoskaita, miRNR sekoskaita, DNR sekoskaita
Kompanija savo veiklą pradėjo garaže, Kalifornijoje, Orange miestelyje. Iki pramonės lyderės, kokia yra šiandien, Zymo Research įkūrėjus vedė siekis turėti įtaką biomedicinos srityje ir prisidėti prie didesnės žmonijos gerovės.  Nors bendrovė tiekia kai kuriuos technologiškai pažangiausius pramonės produktus, viską lemia esminis įsitikinimas, kad „mokslo grožis yra viską supaprastinti“. (angl.  "The beauty of science is to make things simple")
 
Novatoriška Zymo-Spin technologija prasidėjo nuo paprastos savadarbės centrifugavimo kolonėlės su stiklo mikropluošto filtru. Mokslui buvo pateikta pirmoji mikro-eliucijos kolonėlė.

DNR metilinimo aptikimo technologija, mėginių išsaugojimo technologija DNA/RNA Shield, ZymoBIOMICS Microbiomics Solutons, Direct-zol RNA Technology – tai Zymo Research naujovės, leidžiančios akademinės bendruomenės ir biomedicinos srities mokslininkams visame pasaulyje padaryti pažangiausius atradimus.
 
Nanodiagnostika, UAB
Žiburių 26-2, Avižieniai, LT-14186, Vilniaus raj.
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika