BaseClear

BaseClear

Pasiteirauti

Klausimas

Turite klausimų? Prašome užpildyti formą žemiau ir mes su Jumis susisieksime kiek įmanoma skubiau.

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Privatumo ir slapukų politika Privalomas laukas
Kodas:
000227
Šūkis:
The microbial genomics experts since 1993
Nuoroda į partnerio svetainę:
Teikiamos paslaugos:
DNR tyrimai ir analizė, Sanger sekoskaita, sekoskaita, sekvenavimas, mikrobioma

1993 m. įkurta „BaseClear“ buvo mikrobiomos sekoskaitos ir tyrimų rinkos pradininkė.  Kompanja daug dirba su gerai žinomais komerciniais prekių ženklais įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, žmonių sveikatos, asmens priežiūros ir gyvūnų mitybos produktus siūlančioms kompanijomis Nyderlanduose, Europoje ir už jos ribų „BaseClear“ padeda savo klientams tobulinti gamybos procesus ir galutinius produktus, gauti pirminius tyrimų rezultatus ir patvirtinti teiginius jau gautus rezultatus. Per mikrobų genomiką „BaseClear“ padeda savo klientams tobulinti savo produktus gamybos procesą, gauti reikiamus sertifikatus ir licencijas.  Sujungdama įgytą unikalią patirtį ir nepaprastą savo žmonių talentą, kompanija siūlo inovatyvius sprendimus klientams iš įvairių pramonės ir mokslo sričių. Projekto įgyvendinimo metu „BaseClear“ gali pasiūlyti visapusišką pagalbą, pradedant nuo pirmo projekto kūrimo etapo: prieš paimant pirmąjį mėginį iki gautų rezultatų apdorojimo ir išaiškinimo. DNR tyrimai ir analizė atliekami moderniausiose laboratorijose, kuriose moksliniai ekspertai atlieka eksperimentus,  ruošia ataskaitas ir interpretuoja rezultatus. „BaseClear“ specialistai visada parekomenduoja ir pataria kaip gauti patikimiausius rezultatus ir patobulinti eksperimento eigą, kad kiekvienas šioje kompanijoje vykdomas projektas būtų maksimaliai informatyvus.

Nanodiagnostika, UAB
Žiburių 26-2, Avižieniai, LT-14186, Vilniaus raj.

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika