GenScript

GenScript

Pasiteirauti

Klausimas

Turite klausimų? Prašome užpildyti formą žemiau ir mes su Jumis susisieksime kiek įmanoma skubiau.

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Privatumo ir slapukų politika Privalomas laukas
Kodas:
000230
Šūkis:
Make People and Nature Healthier Through Biotechnology
Nuoroda į partnerio svetainę:
Teikiamos paslaugos:
Peptidų sintezė, genų sintezė, peptidai, genai, klonavimas

GenScript yra pasaulinis biotechnologinių reagentų paslaugų lyderis, teikiantis gyvybės mokslų paslaugas ir produktus daugiau nei 200 000 mokslininkų daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. Įkurta 2002 m. Naujajame Džersyje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, įmonė buvo viena iš pirmųjų, pradėjusių komercializuoti genų sintezę, taip pat sukurti visiškai integruotas individualių peptidų sintezės, sudėtingos baltymų ekspresijos ir inžinerijos, individualių antikūnų kūrimo ir inžinerijos, in vitro / in vivo galimybes. farmakologiją, taip pat įvairius kitus į tyrimus orientuotus kataloginius produktus.

Po beveik dviejų dešimtmečių spartaus augimo, bendrovė pastaraisiais metais išplėtė savo veiklą imunoterapijos, CDMO ir mikrobiologijos srityse, siekdama toliau vykdyti savo pagrindinę misiją – padaryti žmones ir gamtą sveikesnius per biotechnologines naujoves.
Su pasauliniu savo lojalių klientų ir daugiau nei 5000 darbuotojų visame pasaulyje palaikymu, „GenScript“ ir toliau siekia savo vizijos būti patikimiausia biotechnologijų įmone pasaulyje, siekianti geresnės ir sveikesnės ateities.
 
Nanodiagnostika, UAB
Žiburių 26-2, Avižieniai, LT-14186, Vilniaus raj.
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika