Metabion

Metabion

Pasiteirauti

Klausimas

Turite klausimų? Prašome užpildyti formą žemiau ir mes su Jumis susisieksime kiek įmanoma skubiau.

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Privatumo ir slapukų politika Privalomas laukas
Kodas:
000231
Šūkis:
We believe that quality is defined by our customers
Nuoroda į partnerio svetainę:
Teikiamos paslaugos:
pradmenų sintezė, oligų sintezė

„Metabion“ yra pasaulyje pirmaujanti individualizuotų nukleino rūgščių tiekėja, garsėjanti tuo, kad orientuojasi į patikimą nuolatinės aukštos kokybės produktų ir paslaugų tiekimą. Metabionas, įkurtas 1997 m. Miunchene/Planegg-Martinsried, sparčiai išpopuliarėjo visoje Europoje ir už jos ribų iš savo bazinės bazės Bavarijoje/Vokietijoje dėl sėkmingo aukštos kokybės standartų perkėlimo į kasdienę praktiką. metabion yra sertifikuotas pagal ISO 13485 Medicinos prietaisai ir patikimas kelių žinomų IVD gamintojų Europoje oligo ir PGR reagentų tiekėjas.

Akademiniai, vyriausybės ir komercijos mokslininkai gyvybės  mokslų srityje vertina metabiono išskirtinį požiūrį į kiekvieną užsakymą, problemą ar prašymą skirti individualų dėmesį. Niekada nenusileisti kokybei didinant kasdienę produkciją dėl sparčiai augančios klientų bazės ir poreikių buvo ir yra raktas į metabion sėkmės istoriją, kurią įgyvendina kūrybinga, novatoriška, ambicinga ir sveika darbuotojų ir klientų dvasia.
 
Nanodiagnostika, UAB
Žiburių 26-2, Avižieniai, LT-14186, Vilniaus raj.
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika