New England Biolabs

New England Biolabs

Pasiteirauti

Klausimas

Turite klausimų? Prašome užpildyti formą žemiau ir mes su Jumis susisieksime kiek įmanoma skubiau.

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Privatumo ir slapukų politika Privalomas laukas
Kodas:
000232
Šūkis:
be INSPIRED  drive DISCOVERY  stay GENUINE
Nuoroda į partnerio svetainę:
Reagentai:
Taq polimerazės ir restriktazės, polimerazės, restriktazės, klonavimo rinkiniai, DNR ir RNR gryninimo rinkiniai, DNR bibliotekų paruošimo rinkiniai

New England Biolabs (NEB) yra įkurta aštuntojo dešimtmečio viduryje ir yra gerai žinoma lyderė naujų molekulinei biologijai skirtų fermentų ir reagentų atradimo, gamybos ir komercializavimo srityje. Šiuo metu kompanija siūlo didžiausią skaičių rekombinantinių ir natyvių fermentų genomų tyrimams.

NEB nuolat besiplečiančame kataloge galima rasti produktų, skirtų DNA/RNR padauginimui (q)PGR ar (RT)-LAMP metodais, genų redagavimui, sintetinei biologijai, glikobiologijai, epigenetikai ir RNR sintezei. Kompanija siūlo produktus mėginių paruošimui naujos kartos sekoskaitai(NKS) ir genotipavimui NKS metodu. NEB skiria daug dėmesio, kad siūlomos naujausios molekulinės biologijos technologijos pasiektų pagrindinius rinkos sektorius, tame tarpe ir molekulinės diagnostikos sektorių.
 
Kompanija akredituota ISO13485 sertifikatu, gamina liofilizuotus ir GGP-skirtus fermentus terapinėms ir diagnostinėms reikmėms. Glaudžiai bendradarbiauja su galutiniu vartotoju, siekdama pateikti geriausią produktą, reikalaujamą tūrį, formatą ir formuluotę nuo pat produkto mokslinių tyrimų fazes iki išleidimo į rinką.
 
New England Biolabs yra privataus kapitalo kompanija. Bendrovės būstinė yra Ipswich’e, MA. Savo klientus NEB pasiekia per įgaliotus atstovus įvairiose šalyse. Lietuvai, Latvijai ir Estijai įgaliotas NEB atstovas yra UAB Nanodiagnostika.
Neseniai NEB tavo sertifikuota B kompanija. Šis pripažinimas skirtas organizacijoms, turinčioms aukščiausius socialinio ir aplinkosaugos veiklos, skaidrumo ir atskaitomybės standartus.
 

Nanodiagnostika, UAB
Žiburių 26-2, Avižieniai, LT-14186, Vilniaus raj.

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika